همین الان با ما تماس بگیرید!

درباره ما

دفتر فنی مهندسی کالانیز

مشاوره و فروش تجهیزات سیستم های تاسیسات ساختمان و سیستم های گرمایشی و سرمایشی 

          دفتر فنی مهندسی کالانیز با مدیریت مجرب و کادر متخصص، در زمینه مشاوره و فروش تجهیزات سیستم های تاسیسات ساختمان و سیستم های گرمایشی و سرمایشی با هدف همکاری و مشارکت با پروژه های ساختمانی و فروشندگان این محصولات، در حال فعالیت می­باشد. این مجموعه در تلاش است با فروش محصولات با کیفیت و مطابق با تکنولوژی روز دنیا، ارائه خدمات، آموزش و مشاوره های لازم، گامی در جهت ارتقا صنعت ساختمان سازی کشور بردارد. کالانیز می کوشد تا سبد کامل و متنوعی را از محصولات استاندارد و با کیفیت بالا را به بهترین شکل ممکن و با دقت و سرعت مناسب به نقاط مختلف کشور ارسال نماید. خدمات مشاوره و آموزشی نیز از خدمات اصلی این مجموعه می باشد زیرا که کالانیز بر اهمیت آگاهی سازی مشتریان خود مبنی بر نحوه انتخاب، استفاده و نگهداری از تجهیزات تاسیساتی تاکید ویژه ای دارد.

       خدمات مشاوره دفتر فنی مهندسی کالانیز شامل طراحی و اجرای سیستم های لوله کشی آب ساختمان و سیستم های گرمایشی نظیر سیستم گرمایش از کف و سیستم پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور می باشد. تجهیزات تاسیساتی ارائه شده در این مجموعه نیز شامل بخش های اتصالات و لوله های پنج لایه، اتصالات و لوله های تک لایه، اتصالات و لوله های فاضلابی پی وی سی و پوش فیت، اتصالات و لوله های فلزی آب و گاز، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، ابزارآلات و شیرآلات بهداشتی ساختمانی می باشد.


محصولاتی که دفتر فنی مهندسی کالانیز به مشتریان خود ارائه میدهد به شرح زیر می باشد:


اتصالات و لوله های پنج لایه


گروه صنعتی ایزی پایپ

ایزی پایپ تولید کننده انواع لوله های پنج لایه، اتصالات و شیرآلات لوله های پنج لایه و شیرآلات بهداشتی با سابقه ای نزدیک به 30 سال، یکی بزرگترین تولید کنندگان کشور در زمینه تاسیسات ساختمانی است و می توان مدیران این مجموعه را یکی از بنیان گذاران سیستم لوله های پنج لایه در کشور دانست.

شرکت نفیس گستر نقش جهان (نونام پایپ)

نونام پایپ واقع در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان فعالیت خود را از سال 1392 با نام تجاری نونام پایپ آغاز نموده است. لوله های پنج لایه PEX-AL-PEX، PERT-AL-PERT، اتصالات و شیرآلات لوله های پنج لایه بر پایه ی نوآوری و خلاقیت از محصولات این شرکت می باشد.

گروه صنعتی آذران

آذران در سال 1365 در شهر تاریخی و صنعتی اصفهان پا به عرصه صنعت نهاده است. این شركت برآمده از دل كارخانه ای است كه به دست صنعت گران سخت كوش و متعهد برای ساخت انواع چرخ دنده صنعتی بنا نهاده شده بود و پس از طی دوره تحقیقاتی و سیر تكامل و با تغییر ساختار تولید و نظر به نیاز مبرم كشور اقدام به تولید اتصالات لوله های پنج لایه و شیرآلات برنجی با نام تجاری آذر نموده است.

شرکت لوله پلی اتیلن پرتو (پایپکس)

لوله پلی اتيلن پرتو با برند تجاری پایپکس با بهره گیری از دانش فنی و استفاده از فناوری وتکنولوژی کشور آلمان و کادر متعهد و متخصص درسیستم های لوله کشی بمنظور استفاده بهینه از منابع وحفظ سرمایه های ملی و افزایش طول عمر ساختمانها در راستای توسعه پایدار کشور درسال 1376 تاسیس گردید.

شرکت اوون تروپ (Oventrop) آلمان

اوون تروپ یکی بزرگترین هولدینگ های تاسیساتی دنیا، تولید کنندۀ محصولاتی نظیر شیرهای کنترلی ترموستاتیک، شیرآلات هوشمند کنترل، ترموستات های اتاقی، تجهیزات گرمایش خورشیدی، اتصالات و لوله های پلیمریِ تک لایه و پنج لایه، کلکتور های برنجی و استیل، کلکتورهای استیل با تجهیزاتِ هوشمندِ گرمایش از کف و شیرآلات برقی (اکچوئیتور) می باشد. نمایندگی انحصاری این شرکت در ایران دفتر فنی مهندسی کالانیز است.

شرکت آدلان پیشرو آریان (سوپر پنتا پایپ)

آدلان پیشرو آرین سالهاست که به عنوان پیمانکار شرکت های تولید کنندۀ اتصالات لوله های پنج لایه، مشغول به تولید لوله های پنج لایۀ PEX-AL-PEX و PERT-AL-PERT می باشد. در کنار این تولیدات، لوله های پنج لایۀ PEX-AL-PEX نیز تحت برند سوپر پنتا پایپ عرضه می شود.

شرکت تولیدی آویژه پایپ

آویژه پایپ سالهاست که به عنوان پیمانکار شرکت های تولید کنندۀ اتصالات و لوله های پنج لایه، مشغول به تولید اتصالات و شیرآلات لوله های پنج لایه می باشد. در کنار این تولیدات، اتصالات، شیرآلات و لوله های پنج لایۀ PERT-AL-PERT نیز تحت برند آویژه پایپ عرضه می شود.

گروه صنایع بی تی اس (بهتراشان سپاهان)                                                                                                                                   

بی تی اس یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه های تولید کنندۀ اتصالات و شیرآلات برنجی و لوله های پنج لایه در سطح کشور و منطقه می باشد. شکل گیری اولیه این گروه با طراحی ماشین آلات پیچیده ای همانند ماشین های ترانسفر مورد نیاز صنعت شیرآلات و اتصالات برنجی از سال 1367 آغاز گردید و اکنون با تولید لوله های پنج لایۀ PEX-AL-PERT، اتصالات و شیرآلات لوله های پنج لایه مشغول به فعالیت می باشد.

اتصالات برنجی کالانیز

کالانیز از آنجایی که در تلاش جهت تکمیل سبد محصولات خود می باشد؛ اتصالات کمتر تولید شده توسط تولید کنندگان اتصالات و لوله های پنج لایه تحت برند کالانیز و مطابق با استاندارد ملی ایران و توسط پیمانکاران معتبر را برای ارائۀ خدمات بهتر به مشتریان خود، عرضه می نماید. این اتصالات برنجی شامل بوشن های برنجی دو سر توپیچ، بوشن روپیچ کوپلی 1×20 و ... می باشد.

ملزومات و تجهیزات اجرای سیستم گرمایش از کف کالانیز

تمامی ابزار و تجهیزات مورد نیاز جهت اجرای سیستم گرمایش از کف، ائم از فوم، یونولیت های تخت و شانه تخم مرغی، نایلون های متالایز حباب دار، انواع بست های ریلی 30 سانتیمتری خاردار، 40 سانتی متری پشت چسب دار و بدون چسب، 2 متری پشت چسب دار و بدون چسب، مش های فلزی، بست های لوله خاردار گرمایش از کفی، بست کمربندی، چسب فوری، افزودنی بتون و دیگر تجهیزات اجرا در قالب تجهیزات اجرای گرمایش از کفی توسط دفتر فنی مهندسی کالانیز ارائه می گردد.


اتصالات و لوله های تک لایه


گروه اتصال بسپار

اتصال بسپار در سال 1378 تأسيس شد و توليد لوله و اتصالات پلی پروپيلن و پلی اتيلن را از سال 1379 در شهر صنعتی كاوه آغاز كرد. اتصال بسپار يكی از توليدكنندگان پيشرو در زمينه توليد لوله و اتصالات پليمری در كشور است.


اتصالات و لوله های فاضلابی


شرکت پلیمر یاس گلپایگان

یاس گلپایگان در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه تولید لوله و اتصالات پی وی سی آغاز کرده است و تولیدات آن در صنعت ساختمان و تاسیسات فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بهره مندی از نشان ملی استاندارد و گواهینامه های بین المللی می تواند نشانی از کیفیت مطلوب محصولات باشد.

صنایع پی وی سی هراز

هراز از سال ۱۳۷۰ در صنعت اتصالات پی وی سی مشغول به فعالیت می باشد. در حال حاضر تولیدات این کارخانه شامل لوله های فاضلابی، لوله های ناودانی و اتصالات پی وی سی می باشد. صاحبان این صنایع تمام تلاش و تجربه خود را به کاربرده اند تا محصولاتی مورد اطمینان و با کیفیت عالی طبق استانداردهای کشور ایران تولید نمایند و به پشتوانۀ این همت و تلاش متداول توانسته اند تمام این سال ها رضایتمندی هم میهنان عزیزمان و همچنین مردم کشورهای همسایه را بدست آورند.


اتصالات و لوله های فلزی آب و گاز


اتصالات گالوانیزه توپی (Tupy) برزیل

محصولات توپی که به اتصالات برزیلی در کشور شناخته می شوند را می توان یکی از با کیفیت ترین اتصالات آهنی گالوانیزه در بازار ایران نام برد. کیفیت بالای این محصولات که سال هاست در ایران مورد استفاده قرار می گیرند بر کسی پوشیده نیست و عموماً پروژه های بزرگ کشور و پروژه هایی دقت بالایی در انتخاب برند محصولات گالوانیزه دارند تاکید زیادی بر این برند داشته اند.

اتصالات گالوانیزه مک (Mech) چین

محصولات مک را می توان یکی از با کیفیت ترین اتصالات آهنی گالوانیزه چینی در بازار ایران نام برد. کیفیت بالای این محصولات که سال هاست در ایران مورد استفاده قرار می گیرند بر کسی پوشیده نیست و عموماً پروژه های بزرگ کشور و پروژه هایی دقت بالایی در انتخاب برند محصولات گالوانیزه دارند تاکید زیادی بر این برند داشته اند.

اتصالات جوشی درزدار و مانیسمان امین

امین یکی از بزرگترین و بهترین تولید کنندگان اتصالات آهنی در کشور است لیست محصولات این شرکت از نظر کامل بودن سبد محصولات جز بهترین های این صنعت در کشور است. نشان استاندارد ملی ایران بر تمامی اتصالات این شرکت حک شده است.


سیستم های سرمایش و گرمایشی


گروه صنعتی بوتان

بوتان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع پکیج های شوفاژ دیواری، آبگرمکن های دیواری گازی، رادیاتور های آلومینیومی و دیگر تجهیزات مرتبط در کشور می باشد. بوتان یکی از اولین شرکت های تولید کننده پکیج شوفاژ دیواری در کشور است که امروز توانسته بخش عمده ای از بازار تاسیسات ایران را به خود اختصاص داده و به لطف ارائه خدمات پس از فروش بی نظیر خود، رضایت مشتریانش را جلب نماید. بوتان همواره بر اهمیت حفظ رضایت مشتری از زمان خرید تا زمان مصرف تاکید داشته است و حاصل این تلاش مستمر، کسب نشان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و جوایز متعدد در زمینه ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود است.

شرکت تولیدی صنعتی لورچ

لورچ با سابقه ای درخشان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی با .نام تجاری لورچ در کشور مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت در سال 1357 با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی تاسیس و تا کنون در زمینه تولید لوازم خانگی و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی از قبیل : انواع آبگرمکن فوری گاز سوز ، انواع آبگرمکن مخزنی ،  انواع کولر ، انواع بخاری ، انواع اجاق باربیکیو و پکیج شوفاژ دیواری . رادیاتور های پانلی فولادی مطابق با استانداردهای ملی ایران و استاندارد اروپا فعالیت می نماید.

شرکت سانیکا (Sanica) ترکیه

مجموعه سانیکا با بهره گیری از استاندارد های جهانی و با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک آلمانی و ایتالیایی محصولاتی با کیفیت جهانی به مشتریان خود ارائه می دهد. در سال 2015 سانیکا به بهره گیری از بزرگترین خط تولید تمام اتوماتیک رادیاتور های پانلی در دنیا با ظرفیت تولید سالانه پنج میلیون متر در شهر اکیسار ترکیه گردید. صادرات به بیش از هفتاد کشور دنیا سانیکا را در صدر برند های قدرتمند دنیا و در لیست 1000 شرکت برتر صادر کننده و 500 شرکت بزرگ صنعتی ترکیه قرار داده است.

شرکت آریستون (Ariston) ایتالیا

آریستون در سال 1930 توسط آقای "آریستید مرلونی (Aristide Merloni)" در منطقۀ "مارچ (March)" پایه گذاری شد. ترازو اولین محصول تولیدی این کارخانه بوده است. این شرکت در زمینه تولید آبگرمکن، تولید مشعل در ظرفیت های بالا، پکیج شوفاژ دیواری، تجهیزات آشپزخانه و ... فعال است. در حال حاضر این شرکت یکی بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات تاسیسات گرمایش در جهان می باشد.

شرکت فریسکه (Frisquet) فرانسه

فریسکه یکی از خلاق ترین و یکی از شرکت های پیشرو در زمینۀ تولید سیستم های گرمایش با راندمان بالا، دوست دار محیط زیست و با مصرف پایین انرژی در جهان می باشد. تا جایی که محصولات تولیدی این شرکت، مبنایی برای تدوین استانداردهای جهانی نظیر ECO3 می باشد. از ویژگی های مهم پکیج های شوفاژ دیواری فریسکه، امکان اتصال سه نوع سیستم انتقال گرما (رادیاتور، گرمایش از کف، داکت اسپیلت) و همچنین تولید آب گرم به مدت چهار ساعت پس از قطع برق یا گاز می باشد.

ملزومات نصب پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور کالانیز

تمامی ابزار و تجهیزات مورد نیاز جهت نصب و نگهداری سیستم پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور های آلومینیومی و فولادی، ائم از شیلتنگ های رابط استیل، فیلتر های پلی فسفات و مغناطیسی، دودکش، پایه رادیاتور و دیگر ملزومات مورد نیاز را در قالب ملزومات نصب پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور کالانیز ارائه می گردد.


ابزارآلات لوله کشی


شرکت روتنبرگر (Rothenberger) آلمان

روتنبرگر بزرگترین تولید کنندۀ ابزار در جهان با بیش از 6,000 نوع ابزار توسط آقای ادوین روتنبرگر در سال 1949 در شهر فرانکفورت آلمان احداث گردید. این ابزار شامل ابزارآلات، ماشین آلات و تجهیزات جهت استفاده در بخش های لوله کشی، تهویه مطبوع و خطوط انتقال می باشد.

شرکت رمس (Rems) آلمان

رمس یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان ابزارآلات در جهان بوده و در زمینۀ تولید ابزارآلات لوله کشی آب نیز فعالیت بسیار گسترده ای دارد. دستگاه های پرس لوله، قیچی های برش لوله، دستگاه های تست لوله از محصولات این شرکت می باشد.

شرکت هلیوس پریزر (Helios-Preisser) آلمان

شرکت هلیوس یک شرکت بزرگ و معتبر در کشور آلمان می باشد که از 75 سال پیش تا کنون به صورت تخصصی ابزارآلات دقیق اندازه گیری از جمله محصول کولیس را به تولید می رساند. این شرکت آلمانی از سال 2011 برند پِرِیزر را نیز به زیر مجموعه های خود افزود.

ابزارآلات لوله کشی کالانیز

کالانیز از آنجایی که در تلاش جهت تکمیل سبد محصولات خود می باشد؛ ابزار مرتبط با لوله کشی آب و فاضلاب تحت برند های گوناگون را برای ارائۀ خدمات بهتر به مشتریان خود، عرضه می نماید. این ابزار شامل انواع قیچی لوله بر، دستگاه تست فشار لوله های فاضلابی (استاپر)، انواع کالیبراتو (برقو) و ... می باشد.


شیرآلات بهداشتی و ساختمانی


شرکت شیرآلات بهداشتی اوشه

اوشه که بیش از ربع قرن در زمینه محصولات بهداشتی و تاسیسات ساختمانی فعالیت دارد؛ بصورت اختصاصی از سال 1394 وارد بازار ایران شد. شیرآلات اوشه به دلیل بهره گیری از آبفشان های Neoperl (نئوپرل) آلمان موجب کاهش مصرف آب و کاهش میزای صدا شده است.