لطفا جهت اطلاع از قیمت کالا، تخفیفات و شرایط فروش با ما تماس بگیرید...

 

 

تاریخچه شرکت جاکومینی ایتالیا (Giacomini) :

 

          شرکت جاکومینی ایتالیا فعالیت خود را در سال 1951 در منطقه  San Maurizio d'Opaglio در استان Novara واقع در شمال ایتالیا آغاز نمود. Alberto Giacomini موسس این کارخانه کار خود را با تولید قطعات برنجی کوچک شروع کرد و پس از مدت کوتاهی با رشد روز افزون تولیدات، این مجموعه به محلی با مساحت 1500 متر مربع منتقل شد. شروع روند رو به جلوی این شرکت، در زمینه تولید و طراحی محصولات، با تکنولوژی مدرن و به روز، همراه با نوآوری، با این انتقال آغاز گشت.

 

 

          پس از گذشت چند سال و موفقیت این شرکت در کسب و کار خود و رسیدن به سود بالا، اولین واحد تحقیقاتی زیر مجموعه در کشور آلمان، شهر Waldbröl در سال 1961 تاسیس گردید. در سال 1968 این مجموعه تبدیل به یک واحد پیشرفته کنترل کیفیت و یک آزمایشگاه تحقیقاتی و پژوهشی شد. در همین سال جاکومینی موفق به کسب جایزه اسکار صادرات در آمریکا شد که جایزه ای معتبر و شناخته شده در آن دوران به حساب می آمد.

 

 

          در سال 1972 تجهیزات فورج در مجموعه جاکومینی در شهر Castelnuovo del Garda به بهره برداری رسید. جاکومینی در سال 1974 به یک شرکت سهامی تبدیل شد. در تمام این سال ها شرکت به یک نقطه عطف رسید : از یک تولید کننده کوچک و ساده به یک تولید کننده بزرگ، مبتکر و منحصر به فرد تبدیل گشت؛ موفق به ثبت یک نام بزرگ به عنوان یک تامین کننده تجهیزات یکپارچه شد .

 

 

          در اوایل دهه 80 برنامه تولید شیرهای ترموستاتیک نیز آغاز شد. به کمک تولید شیرآلات مبتکرانه و منحصر به فرد، امکان مدیریت و کنترل میزان گرمایش رادیاتور ها بسیار ساده و به صورت اتوماتیک فراهم گشت.

 

 

          جاکومینی موفق شد در سال 1989 به کمک سیاست های خود مبنی بر حفظ و بهبود کیفیت گواهینامه بین المللی BSI را اخذ نماید.

 

 

          در اوایل دهه 90 پروژه جدید "Giacomini Consulting" با هدف ارائه خدمات آموزش های تخصصی به عمده فروشان و مجریان جهت نصب و همچنین ارائه مشاوره و آموزش در طراحی سیستم های تاسیساتی به مشاوران فنی متخصص و ارائه بسته های نرم افزاری خاص کلید خورد. این پروژه در نوع خود بسیار منحصر به فرد بود زیرا تا آن زمان هیچ شرکتی در زمینه مشاوره و آموزش برای مهندسین و مشاوران فعالیتی نداشت.

 

 

          سال 1994 بخش پلاستیک در منطقه  San Maurizio d'Opaglio راه اندازی شد. در این بخش تولید لوله های پلیمری در دستور کار قرار گرفت. این مجموعه 36000 متر مربع وسعت دارد و با تکنولوژی بسیار مدرنی طبق استاندارد های بین المللی ساخته شده است.

 

 

          در طول بازی های المپیک زمستانی 2006 در تورین پروژه هیدروژن سوز، که پروژه  نوآورانه  و توسعه یافته توسط بخش تحقیق و توسعه جاکومینی بود؛ به نمایش درآمد. در سال 2007 ساختار جدید محصولات تولیدی شرکت با هدف حفظ ویژگی های مهم صنعتی در عین احترام به محیط زیست گسترش پیدا کرد.

 

 

          شرکت جاکومینی ایتالیا بعنوان یک شرکت بزرگ و مبتکر در زمینه تولید محصولات سیستم های توزیع حرارت، خنک کننده و آب داغ خانگی، برای استفاده در بخش های مسکونی، صنعتی می باشد. تولید این محصولات همراه با رعایت معتبر ترین استانداردهای بین المللی از جمله OHSAS18001 ، UNE-EN ISO 9001 ، EN ISO 14001 انجام می گردد.