شرکت رمس آلمان فعالیت خود را در سال 1909 با تولید ملزومات لوله کشی آغاز بکار کرد. در ابتدا ابزار دستی مورد تولید قرار گرفت و سپس به کمک ماشین آلات پیشرفته و گسترش علم تولید ابزار توسط این شرکت، ابزار جدید و متفاوت، بصورت برقی نیز تولید شد. شعار سازمانی این برند " رمس باید همواره برتر باشد" است و تلاش مدیران این مجموعه نیز همواره رسیدن به اهداف این شعار است. امروز REMS تولید کننده پیشرو در ماشین آلات و ابزار برای کار لوله است. ایده های خلاقانه مهندسین شرکت رمس باعث شده است که شرکت در زمره تولید کنندگان پیشرو در جهان شناخته شود. 

          شرکت رمس در ایران نیز شعبه دارد. این شعبه واقع در شرق تهران می باشد. خدمات پس از فروش محصولات رمس نیز توسط این مجموعه انجام میگردد.

          با توجه به اهمیت استفاده از ابزار استاندارد در سیستم لوله کشی پنج لایه، استفاده از ابزار دستی توصیه نمی شود و ابزار برقی یا شارژی مناسب تر است. حال این نکتته نیز باید مورد توجه قرار گیرد که از محصولات بی کیفیت وارداتی آسیایی نیز استفاده نشود. کالانیز، رمس را به عنوان یکی از معتبر ترین و با کیفیت ترین برندهای تولید کننده ابزار در جهان، پیشنهاد می کند.

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."