گروه صنایع بی تی اس (بهتراشان سپاهان) که همواره در تلاش جهت تکمیل سبد محصولات خود بوده است؛ این بار شیر لباسشویی سایز ½ را به محصولات خود افزود. این محصول جدید در حال حاضر در انبار دفتر فنی مهندسی کالانیز موجود می باشد.

معرفی گروه صنایع بی تی اس (بهتراشان سپاهان):

          گروه صنایع بی تی اس (بهتراشان سپاهان) یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه های تولید کننده اتصالات و شیرآلات برنجی و لوله های پنج لایه در سطح کشور و منطقه می باشد. شکل گیری اولیه این گروه با طراحی ماشین آلات پیچیده ای همانند ماشین های ترانسفر مورد نیاز صنعت شیرآلات و اتصالات برنجی از سال 1367 آغاز گردید.

          هم اکنون مجموعه بی تی اس (بهتراشان سپاهان) در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان در مساحتی بالغ بر 8000 متر مربع و با 500 نفر نیروی انسانی در حال فعالیت است. این گروه با دسترسی به فناوری تمامی ایرانی طراحی و ساخت ماشین های ترانسفر و انواع قالب های های فورج؛ به تولید انبوه انواع اتصالات برنجی پرسی، کوپلی، رزوه ای، شیرآلات برنجی، انواع کلکتورهای فورجی گرمایش از کف و توزیع آب و همچنین تولید لوله های چند لایه اشتغال دارد. محصولات برنجی بی تی اس قابلیت بکار گیری با تمامی لوله های پنج لایه استاندارد را دارا بوده و به همین دلیل مجموعه متنوعی از مشتریان نظیر انبوه سازان مسکن، مهندسین طراح، تولید کنندگان لوله های پنج لایه و ... به جمع مشتریان گروه صنایع بی تی اس (بهتراشان سپاهان) پیوسته اند. برخورداری از سیستم های سخت گیرانه کنترل کیفی در مورد محصولات بی تی اس و تامین و تدارک سریع خواسته های مشتریان نیز موجب گردیده است تا محصولات بی تی اس به صورت روز افزونی در پروژه های ساختمانی بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار گیرد.

"ما اطمینان داریم سالهاست در محیط گرم خانه و یا فضای صمیمی کار، همراه شما بودیه ایم."

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."