دفتر فنی مهندسی کالانیز

مشاوره و فروش تجهیزات سیستم های تاسیسات ساختمان و سیستم های گرمایشی و سرمایشی 

          دفتر فنی مهندسی کالانیز با مدیریت مجرب و کادر متخصص، در زمینه مشاوره و فروش تجهیزات سیستم های تاسیسات ساختمان و سیستم های گرمایشی و سرمایشی با هدف همکاری و مشارکت با پروژه های ساختمانی و فروشندگان این محصولات، در حال فعالیت می­باشد. این مجموعه در تلاش است با فروش محصولات با کیفیت و مطابق با تکنولوژی روز دنیا، ارائه خدمات، آموزش و مشاوره های لازم، گامی در جهت ارتقا صنعت ساختمان سازی کشور بردارد. کالانیز می کوشد تا سبد کامل و متنوعی را از محصولات استاندارد و با کیفیت بالا را به بهترین شکل ممکن و با دقت و سرعت مناسب به نقاط مختلف کشور ارسال نماید. خدمات مشاوره و آموزشی نیز از خدمات اصلی این مجموعه می باشد زیرا که کالانیز بر اهمیت آگاهی سازی مشتریان خود مبنی بر نحوه انتخاب، استفاده و نگهداری از تجهیزات تاسیساتی تاکید ویژه ای دارد.

       خدمات مشاوره دفتر فنی مهندسی کالانیز شامل طراحی و اجرای سیستم های لوله کشی آب ساختمان و سیستم های گرمایشی نظیر سیستم گرمایش از کف و سیستم پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور می باشد. تجهیزات تاسیساتی ارائه شده در این مجموعه نیز شامل بخش های اتصالات و لوله های پنج لایه، اتصالات و لوله های تک لایه، اتصالات و لوله های فاضلابی پی وی سی و پوش فیت، اتصالات و لوله های فلزی آب و گاز، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، ابزارآلات و شیرآلات بهداشتی ساختمانی می باشد.


محصولاتی که دفتر فنی مهندسی کالانیز به مشتریان خود ارائه میدهد به شرح زیر می باشد:


اتصالات و لوله های پنج لایه


گروه صنعتی ایزی پایپ

ایزی پایپ تولید کننده انواع لوله های پنج لایه، اتصالات و شیرآلات لوله های پنج لایه و شیرآلات بهداشتی با سابقه ای نزدیک به 30 سال، یکی بزرگترین تولید کنندگان کشور در زمینه تاسیسات ساختمانی است و می توان مدیران این مجموعه را یکی از بنیان گذاران سیستم لوله های پنج لایه در کشور دانست.

شرکت نفیس گستر نقش جهان (نونام پایپ)

نونام پایپ واقع در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان فعالیت خود را از سال 1392 با نام تجاری نونام پایپ آغاز نموده است. لوله های پنج لایه PEX-AL-PEX، PERT-AL-PERT، اتصالات و شیرآلات لوله های پنج لایه بر پایه ی نوآوری و خلاقیت از محصولات این شرکت می باشد.

گروه صنعتی آذران

آذران در سال 1365 در شهر تاریخی و صنعتی اصفهان پا به عرصه صنعت نهاده است. این شركت برآمده از دل كارخانه ای است كه به دست صنعت گران سخت كوش و متعهد برای ساخت انواع چرخ دنده صنعتی بنا نهاده شده بود و پس از طی دوره تحقیقاتی و سیر تكامل و با تغییر ساختار تولید و نظر به نیاز مبرم كشور اقدام به تولید اتصالات لوله های پنج لایه و شیرآلات برنجی با نام تجاری آذر نموده است.

شرکت لوله پلی اتیلن پرتو (پایپکس)

لوله پلی اتيلن پرتو با برند تجاری پایپکس با بهره گیری از دانش فنی و استفاده از فناوری وتکنولوژی کشور آلمان و کادر متعهد و متخصص درسیستم های لوله کشی بمنظور استفاده بهینه از منابع وحفظ سرمایه های ملی و افزایش طول عمر ساختمانها در راستای توسعه پایدار کشور درسال 1376 تاسیس گردید.

شرکت اوون تروپ (Oventrop) آلمان

اوون تروپ یکی بزرگترین هولدینگ های تاسیساتی دنیا، تولید کنندۀ محصولاتی نظیر شیرهای کنترلی ترموستاتیک، شیرآلات هوشمند کنترل، ترموستات های اتاقی، تجهیزات گرمایش خورشیدی، اتصالات و لوله های پلیمریِ تک لایه و پنج لایه، کلکتور های برنجی و استیل، کلکتورهای استیل با تجهیزاتِ هوشمندِ گرمایش از کف و شیرآلات برقی (اکچوئیتور) می باشد. نمایندگی انحصاری این شرکت در ایران دفتر فنی مهندسی کالانیز است.

شرکت آدلان پیشرو آریان (سوپر پنتا پایپ)

آدلان پیشرو آرین سالهاست که به عنوان پیمانکار شرکت های تولید کنندۀ اتصالات لوله های پنج لایه، مشغول به تولید لوله های پنج لایۀ PEX-AL-PEX و PERT-AL-PERT می باشد. در کنار این تولیدات، لوله های پنج لایۀ PEX-AL-PEX نیز تحت برند سوپر پنتا پایپ عرضه می شود.

شرکت تولیدی آویژه پایپ

آویژه پایپ سالهاست که به عنوان پیمانکار شرکت های تولید کنندۀ اتصالات و لوله های پنج لایه، مشغول به تولید اتصالات و شیرآلات لوله های پنج لایه می باشد. در کنار این تولیدات، اتصالات، شیرآلات و لوله های پنج لایۀ PERT-AL-PERT نیز تحت برند آویژه پایپ عرضه می شود.

گروه صنایع بی تی اس (بهتراشان سپاهان)

بی تی اس یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه های تولید کنندۀ اتصالات و شیرآلات برنجی و لوله های پنج لایه در سطح کشور و منطقه می باشد. شکل گیری اولیه این گروه با طراحی ماشین آلات پیچیده ای همانند ماشین های ترانسفر مورد نیاز صنعت شیرآلات و اتصالات برنجی از سال 1367 آغاز گردید و اکنون با تولید لوله های پنج لایۀ PEX-AL-PERT، اتصالات و شیرآلات لوله های پنج لایه مشغول به فعالیت می باشد.

اتصالات برنجی کالانیز

کالانیز از آنجایی که در تلاش جهت تکمیل سبد محصولات خود می باشد؛ اتصالات کمتر تولید شده توسط تولید کنندگان اتصالات و لوله های پنج لایه تحت برند کالانیز و مطابق با استاندارد ملی ایران و توسط پیمانکاران معتبر را برای ارائۀ خدمات بهتر به مشتریان خود، عرضه می نماید. این اتصالات برنجی شامل بوشن های برنجی دو سر توپیچ، بوشن روپیچ کوپلی 1×20 و ... می باشد.

ملزومات و تجهیزات اجرای سیستم گرمایش از کف کالانیز

تمامی ابزار و تجهیزات مورد نیاز جهت اجرای سیستم گرمایش از کف، ائم از فوم، یونولیت های تخت و شانه تخم مرغی، نایلون های متالایز حباب دار، انواع بست های ریلی 30 سانتیمتری خاردار، 40 سانتی متری پشت چسب دار و بدون چسب، 2 متری پشت چسب دار و بدون چسب، مش های فلزی، بست های لوله خاردار گرمایش از کفی، بست کمربندی، چسب فوری، افزودنی بتون و دیگر تجهیزات اجرا در قالب تجهیزات اجرای گرمایش از کفی توسط دفتر فنی مهندسی کالانیز ارائه می گردد.

اتصالات و لوله های تک لایه


گروه اتصال بسپار

اتصال بسپار در سال 1378 تأسيس شد و توليد لوله و اتصالات پلی پروپيلن و پلی اتيلن را از سال 1379 در شهر صنعتی كاوه آغاز كرد. اتصال بسپار يكی از توليدكنندگان پيشرو در زمينه توليد لوله و اتصالات پليمری در كشور است.

اتصالات و لوله های فاضلابی


شرکت پلیمر یاس گلپایگان

یاس گلپایگان در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه تولید لوله و اتصالات پی وی سی آغاز کرده است و تولیدات آن در صنعت ساختمان و تاسیسات فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بهره مندی از نشان ملی استاندارد و گواهینامه های بین المللی می تواند نشانی از کیفیت مطلوب محصولات باشد.

صنایع پی وی سی هراز

هراز از سال ۱۳۷۰ در صنعت اتصالات پی وی سی مشغول به فعالیت می باشد. در حال حاضر تولیدات این کارخانه شامل لوله های فاضلابی، لوله های ناودانی و اتصالات پی وی سی می باشد. صاحبان این صنایع تمام تلاش و تجربه خود را به کاربرده اند تا محصولاتی مورد اطمینان و با کیفیت عالی طبق استانداردهای کشور ایران تولید نمایند و به پشتوانۀ این همت و تلاش متداول توانسته اند تمام این سال ها رضایتمندی هم میهنان عزیزمان و همچنین مردم کشورهای همسایه را بدست آورند.