اخذ نمایندگی فروش محصولات شرکت آریستون ایتالیا

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

اخذ نمایندگی فروش محصولات شرکت آریستون ایتالیا

          محصولات گروه آریستون ایتالیا در سالیان گذشته توانسته است به خوبی به عنوان یک برند با کیفیت و معتبر جهانی در بازار تاسیسات ایران خود را به مهندسین و مشاوران ساختمان، مجریان و مصرف کنندگان نهائی معرفی نماید. در سال های گذشته شرکت های مختلفی به عنوان نمایندگی و یا عاملیت فروش وظیفۀ توزیع این محصولات در کشور را عهده دار بوده اند. با روند رو به رشد فروشِ این محصولات در ایران و استقبال گسترده از پکیج های شوفاژ دیواری و آبگرمکن های برقی آریستون، این شرکت ایتالیایی برای حفظ رضایت مشتریان خود و ارائۀ بهتر و سریع ترِ خدمات فروش و پس از فروش، استقرار پایگاه مرکزی و مطمئن را برای خود در ایران لازم دانست. از این رو این شرکت، گروه آرون را به عنوان دفتر نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروشِ خود در کشور ایران معرفی نمود. آرون تنها نمایندۀ رسمی آریستون در ایران بوده و محصولات این شرکت ایتالیایی توسط این گروه در ایران پشتیبانی خواهد شد. البته آرون به دلیل گستردگی شبکۀ فروش خود در ایران، برای سهولت در ارئۀ خدمات به مشتریان، اقدام به اخذ نمایندگی هایی در سراسر کشور نموده است. یکی از این نمایندگی ها در تهران، دفتر فنی مهندسی کالانیز می باشد که به عنوان نمایندۀ غرب تهران و در منطقۀ شادآباد مشغول به فعالیت می باشد.

دفتر فنی مهندسی کالانیز ضمن دپوی کافی انواع محصولات آریستون شامل پکیج های شوفاژ دیواری و آبگرمکن های برقی جهت فروش، آمادگی کامل خود برای ارئۀ خدمات پس از فروش به مشتریان اعلام می دارد. البته حوزۀ فعالیت دفتر فنی مهندسی کالانیز تنها به محدودۀ محصولات فوق خلاصه نشده و سیستم های گرمایشی خورشیدی، سیستم های چگالشی و بزودی کولرهای گازی آریستون را نیز در بر خواهد گرفت.

همکاران گرامی؛ لطفاً جهت آشنایی با محصولات شرکت آریستون ایتالیا به مطلب زیر مراجعه نمائید...

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه