کلکتور های فورج مدولار طرح بی تی اس

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

کلکتور های فورج مدولار طرح بی تی اس

 

کلکتور های فورج مدولار طرح بی تی اس 

تا سایز 2 اینچ 

          کلکتور های تولیدی گروه صنایع بی تی اس BTS (بهتراشان سپاهان) دارای مزیت های منحصر به فردی می باشد. از مزیت های حائز اهمیت کلکتورهای طرح بی تی اس می توان به مدولار بودن آنها اشاره نمود. این مزیت سبب می گردد که در صورت نیاز به کلکتور با تعداد خروجی بالا، به راحتی بتوان دو یا چند کلکتور با تعداد خروجی پایین را با یکدیگر کوپل نمود.

        با توجه به مصرف بالای کلکتور های سایز بالا برای انشعابات آب شهری ، موتورخانه ها و ... و عدم تولید کلکتور های برنجی سایز بالا برای این مصارف، مجریان مجبور به ساخت کلکتور آهنی بدون استاندارد بودند که با تولید این کلکتور های سایز بالای برنجی تا سایز 2 اینچ، با استاندارد ملی و گواهی نامه مرکز تحقیقات راه، مسکن و ساختمان این مشکل از پیش روی مجریان برداشته شد. هم اکنون کلکتور تا سایز 2 اینچ  با خروجی 1، ¼-1 و ¾ تولید می گردد. البته با توجه به محدودیت های موجود در زمینه تولید کلکتور های سایز بالا، تنها امکان تولید با دو و سه خروجی امکان پذیر است (تنها در کلکتور های سایز 2 اینچ) .

 

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

    ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!