آشنایی با محصولات شرکت آریستون ایتالیا

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

آشنایی با محصولات شرکت آریستون ایتالیا

آشنایی با شرکت آریستون ایتالیا:

1930 شرکت آریستون در سال 1930 توسط آقای "آریستید مرلونی (Aristide Merloni)" در منطقۀ "مارچ (March)" پایه گذاری شد. ترازو اولین محصول تولیدی این کارخانه بوده است.

1960 پرسنل خط تولید آریستون در این سال به مرز 600 نفر برای پنج خطِ تولید رسید. در کنار ترازو، سیلندرهای گاز، هیتر های برقی نیز در این شرکت تولید شد و در این سال برند آریستون به یک برند بزرگ و شناخته شده در ایتالیا بدل شد.

1970 بخش تولید دستگاه آبگرمکن در این شرکت پایه ریزی و با توجه به استقبال فراوان مصرف کنندگان، به سرعت گسترش پیدا کرد. در این سال گسترۀ فروش آبگرمکن های آریستون تا غرب اروپا پیشروی نمود.

1980 پس از درخشش آریستون در زمینه تولید آبگرمکن، تولید مشعل در ظرفیت های بالا نیز در سال 1980 آغاز گشت.

1990 در این سال سیاست جذب شرکت های تابعه در اروپای شرقی و آسیا، هدف اصلی آریستون شناخته و یک شرکت بسیار بزرگ هندی در زمینۀ گرمایش، به عنوان زیر مجموعه و یک کارخانۀ وسیع در کشور چین، به عنوان تولید کنندۀ آبگرمکن به آریستون افزوده شد.

2001 جذب برند های معتبر جهانی در سال 2001 به اوج خود رسید و شرکت های معتبر اروپایی نظیر "شافوتکس فرانسه (Chaffoteaux)"، "اِلکو آلمان (Elco)"، "کو اِنِد سوئیس (Cuenod)"  و "رندامکس (Rendamax)" از جملۀ این شرکت ها می باشند.

2005 در این سال ساخت بخش تولیدی گسترده ای در کشور روسیه به اتمام رسید و شرکت "اکو فِلِیم (EcoFlame)" نیز به زیر مجموعه های آریستون افزوده شد.

2008 ورود به بازار پمپ های آب نیز با خریداری یک شرکت معتبر تولید کنندۀ پمپ در کشور سوئیس به نام "ترمو گاما (ThermoGamma)" در این سال آغاز شد. همچنین آریستون بخش تولید محصولات سیستم های خورشیدی را نیز با احداث مجموعه ای بسیار بزرگ با تکنولوژی بالا را در سال 2008 کلید زد.

2009 در این سال، نام جهانی آریستون به بزرگترین شرکت در زمینه تولید محصولات گرمایشی بدل شد که طیف کاملی از این محصولات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

2011 فعالیت در زمینۀ تولید محصولات طبق استاندارد های پیشرفته و جدید از سال 2011 جدیت بیشتری یافت. اخذ گواهینامه های "Cipag SA" و " Domotec AG " جایگاه آریستون در جهان را تثبیت نمود.

2013 آریستون با دستیابی به DhE به عنوان رهبر ایتالیایی اجزای گرمایشی، برای کاربردِ تجاری و صنعتی به نهایت اعتبار خود دست یافت. همزمان در کشور ازبکستان واحد تولیدی مشعل های گرمایشی با ظرفیت بالا راه اندازی شد.

2014 روند گسترش شرکت های تابعه در نقاط مختلف جهان، در این سال با خرید یک شرکت بزرگ هلندی، یک شرکت در آفریقای جنوبی و یک شرکت ویتنامی همچنان رو به گسترش بوده است.

2015 شاخه های جدید فعالیت آریستون با خرید یک شرکت اندونزیایی در آسیا، خرید شرکت "اس پی اِی (SPM)" که تولید کنندۀ مشعل های ظرفیت بالا در فرانسه می باشد و مالکیت "گَس تک انرژی (Gastech-Energi)" دانمارک در اروپا ادامه پیدا کرد. سالگرد بیست سالگی شرکت آریستون نیز با راه اندازی مرکز خدمات پس از فروش و تدارکات در سن پطربورگ روسیه همزمان شد.

2016 گسترش مجموعۀ آریستون در این سال نیز با به تابعیت در آمدن شرکت "اِن تی آی (NTI)" کانادا و یکی از زیر مجموعه های آن در کشور آمریکا، که تولید کنندۀ مشعل های متراکم و پکیج های چگالشی می باشد؛ ادامه یافت. همچنین در این سال دو کارخانه به نام "اوسیمو (Osimo)" و "آرچه ویا (Arcevia)" نیز که از شرکت های تابعۀ آریستون بودند؛ موفق به کسب مدال برنز جهانی در زمینه تولید محصولات گرمایشی استاندارد شدند.

امروز آریستون همچنان در بازار های نوظهور و در حال رشد در حال فعالیت بوده و نه تنها در زمینۀ فروش محصولات، بلکه در زمینه به تابعیت در آوردن شرکت هایی که از استاندارد های لازم آریستون برخوردار هستند نیز فعال می باشد.

محصولات شرکت آریستون ایتالیا در دفتر فنی مهندسی کالانیز:

انواع پکیج های شوفاژ دیواری چگالشی، غیر چگالشی، مخزن دار و بدون مخزن در ظرفیت های 24/28/30 و 35 کیلو وات و آبگرمکن های دیواری مخزن دار و بدون مخزن برقی تا ظرفیت 100 لیتر
"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."عنوان فایل لینک دانلود
کاتالوگ محصولات شرکت آریستون ایتالیا دانلود
راهنمای استفاده از پکیج شوفاژ دیواری آریستون دانلود
کاتالوگ محصولات شرکت آریستون ایتالیا

راهنمای استفاده از پکیج شوفاژ دیواری آریستون

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه