شیر یکطرفۀ سوپاپی آذر – کد 105

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

شیر یکطرفۀ سوپاپی آذر – کد 105

          گروه صنعتی آذران (سهامی خاص) در سال 1365 در شهر تاریخی و صنعتی اصفهان پا به عرصه صنعت نهاده است. این شركت برآمده از دل كارخانه ای است كه به دست صنعت گران سخت كوش و متعهد برای ساخت انواع چرخ دنده صنعتی بنا نهاده شده بود و پس از طی دوره تحقیقاتی و سیر تكامل و با تغییر ساختار تولید و نظر به نیاز مبرم كشور اقدام به تولید شیرآلات برنجی با نام تجاری آذر نموده است و در حال حاضر با مساحت 15000 متر مربع متشكل از 9000 متر مربع فضای كارگاهی و 2500 متر مربع ساختمان اداری و 1500 متر مربع فضای رفاهی مشغول به فعالیت می باشد. این شركت توانسته است بدون استفاده از فن آوری خارجی و منابع ارزی و تنها با اتكا به سرمایه داخلی و دانش فنی موجود در زمینه صنایع شیر سازی و با در اختیار داشتن ماشین آلات به روز و کارآمد كه اغلب ساخت بخش ماشین سازی این شركت است و بهره مندی از توان و پتانسیل فنی و مهندسی خود، گروه صنعتی آذران را به عرصه حضور برساند و مجموعه را به بزرگترین تولید كننده شیرآلات برنجی درمنطقه مبدل نماید.

          یکی از محصولات پر فروش این شرکت، شیرهای یکطرفۀ سوپاپی در دو مدل فنری و معلق که جایگزین شیرهای یکطرفه با سیستم آب بندی فلزی شده است. کاربرد این نوع از شیرها برای جلوگیری از برگشت آب از مسیر رفت لوله بوده و در مکان هایی نظیر ورودی ساختمان بعد از کنتور آب،  ورودی مخازن آب خانگی و صنعتی و همچنین ورودی آبگرمکن ها، دستگاه های پکیج شوفاژ دیواری و ورودی کلکتورها می باشد.

          شیر های یکطرفه سوپاپی در سایز های ½، ¾ و 1 اینچ تولید می گردد. این شیر ها از جنس برنج با فنر استیل ضد زنگ ساخته شده و به ترتیب دارای وزنی در حدود 150 ، 200 و 310 گرم است. فشار کاری این شیر ها در سایز ½ برابر 15 بار، در سایز ¾ برابر با 20 بار و در سایز 1 اینچ برابر با 25 بار می باشد.

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."عنوان فایل لینک دانلود
کاتالوگ شیر یکطرفۀ سوپاپی آذر - کد 105 دانلود
کاتالوگ شیر یکطرفۀ سوپاپی آذر - کد 105

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه