جعبه کلکتور اوون تروپ آلمان

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

جعبه کلکتور اوون تروپ آلمان

          تجهیزاتِ استفاده شده در سیستم گرمایش از کف، در مجموعه ای به نام جعبه کلکتور حفاظت می شود. این جعبه، علاوه بر ویژگی های فیزیکی برای محافظت از تجهیزات، باید ویژگی های منحصر به فردی در ارتباط با ابعاد داشته باشد. با توجه به احتمال افزوده شدن تجهیزات اضافی نظیر پمپ، و نیاز به نصب تجهیزات برقی مربوط به شیر های برقی، و همچنین استفاده از لوله های خرطومی پلاستیکی جهت نظم بخشیدن به لوله ها، لازم است جعبه کلکتور قابلیت تغییر ابعاد نیز داشته باشد تا در صورت نیاز مجریان بتوانند بنا به نیاز خود، ابعاد جعبه کلکتور را تغییر دهند.

          جعبه کلکتور های اوون تروپ آلمان با قابلیت تغییر ارتفاع این امکان را به مجریان گرامی می دهد تا در صورت لزوم ابعاد جعبه کلکتور را تغییر داده و بر حسب نیاز خود تجهیزات مورد نظر را به راحتی داخل جعبه قرار داهند. عرض این جعبه ها 56، 70 و 90 سانتیمتر بوده و ارتفاع آن نیز از 70 تا 85.5 سانتیمتر قابل تغییر است. این جعبه ها از ورق گالوانیزه با ضخامت 1.1 میلیمتر و با پوشش رنگ سفید الکترواستاتیک تولید شده است. 

ابعاد جعبه کلکتور های اوون تروپ آلمان oventrop - دفتر فنی مهندسی کالانیز calaniz

          یکی دیگر از وجه تمایز های این جعبه ها استفاده از ریل های متحرک برای قرار دادن پایه های کلکتور در قسمت های مختلف جعبه می باشد که امکان جابجایی پایه را در جعبه میسر می نماید.

ابعاد جعبه کلکتور های اوون تروپ آلمان oventrop - دفتر فنی مهندسی کالانیز calaniz  1


         یکی از مشکلات استفاده از جعبه های کلکتور، برهم خوردن نمای دیوار در ساختمان می باشد که جعبه کلکتور های اوون تروپ آلمان به دلیل  شکل ظاهری ساده و شکیل خود، به برهم نخوردن این نما بسیار کمک می کند. قفل امن و محکم این جعبه نیز به محافظت بهتر از تجهیزات داخلی جعبه که عموماً تجهیزات گران قیمتِ مربوط به سیستم های هوشمند آب رسانی و گرمایش از کف می باشد؛ کمک می کند.

ابعاد جعبه کلکتور های اوون تروپ آلمان oventrop - دفتر فنی مهندسی کالانیز calaniz 2

"لطفا جهت اطلاع از شرایط فروش و میزان تخفیف با ما تماس بگیرید ..."


ارتباط با ما - دفتر فنی مهندسی کالانیز
ارسال سفارش - دفتر فنی مهندسی کالانیز
کانال تلگرام - دفتر فنی مهندسی کالانیز


  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه