پکیج شوفاژ دیواری آریستون

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

پکیج شوفاژ دیواری آریستون

پکیج شوفاژ دیواری گازی آریستون مدل HS X24 ساخت کشور ایتالیا، از پر فروش ترین محصولات این شرکت در ایران می باشد...

          از ویژگی های این پکیج شوفاژ دیواری می توان به نمایشگر LCD با رابط کاربری ساده، سیستم ضد یخ زدگی، مجهز به فیلتر رسوب گیر در مسیر آب بهداشتی و گرمایشی به منظور حفاظت از قطعات پکیج، بهره گیری از تکنولوژی Bus BridgNet جهت ارتباط میان سنسورها و سایز متعلقات پکیج به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، استفاده از مبدل اصلی از جنس آلومینیوم برای افزایش سازگاری با رادیاتور های آلومینیومی و استفاده از مبدل ثانویۀ استیل در جهت افزایش طول عمر دستگاه، برنامه محافظت ثانویۀ مبدل در برابر رسوب آب، راندمان 93.6%، کاهش مصرف انرژی به میزان 10% بیشتر و دارا بودن بالاترین درجۀ حفاظت الکتریکی اشاره نمود.

پکیج شوفاژ دیواری آریستون ایتالیا Ariston Wallhung Boiler مدل HSX24 کالانیز calaniz


      شرکت آریستون در سال 1930 توسط آقای آریستید مرلونی (Aristide Merloni) در منطقۀ مارچ (March) پایه گذاری شد. ترازو اولین محصول تولیدی این کارخانه بوده است. در حال حاضر گروه آرون در ایران، نمایندۀ این شرکت بوده و خدمات پس از فروش آریستون از سوی این شرکت ایرانی صورت می پذیرد. همچنین دفتر فنی مهندسی کالانیز، بعنوان نمایندۀ این شرکت فروش محصولات آریستون مشغول به فعالیت است.

 

پکیج شوفاژ دیواری آریستون ایتالیا مدل Ariston wallhung Boiler HSX24  - دفتر فنی مهندسی کالانیز Calaniz


          محصول پکیج شوفاژ دیواری آریستون در ایران دارای سی ماه گارانتی می باشد.

 

پکیج شوفاژ دیواری آریستون ایتالیا مدل Ariston wallhung Boiler HSX24  - دفتر فنی مهندسی کالانیز Calaniz"لطفا جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید..."


https://www.calaniz.ir/3697-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7
https://www.calaniz.ir/contact-us
https://t.me/calaniz


  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه