نمایندگی فروش ابزار دقیق هلیوس آلمان

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

نمایندگی فروش ابزار دقیق هلیوس آلمان

نمایندگی فروش کولیس ها و تمامی ابزارآلات اندازه گیری دقیق آلمانی هلیوس در ایران          شرکت هلیوس (Helios-Preisser) یک شرکت بزرگ و معتبر در کشور آلمان می باشد که از 75 سال پیش تا کنون به صورت تخصصی ابزارآلات دقیق اندازه گیری از جمله محصول کولیس را به تولید می رساند. این شرکت آلمانی از سال 2011 برند پِرِیزر را نیز به زیر مجموعه های خود افزود.

          کولیس های هلیوس در سراسر دنیا به عنوان دقیق ترین و با کیفیت ترین کولیس شناخته می شود و در ایران نیز توسط برخی از وارد کنندگان، این کولیس ها به فروش رسیده و تعداد زیادی از کارخانه ها و نهاد های صنعتی در کشور از این محصول استفاده می نمایند. اکنون این شرکت در کشور ایران نمایندگی مرکزی مستقر نموده تا محصولات هلیوس به سادگی و با قیمت مناسب تر در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد.

نمایندگی فروش ابزار دقیق هلیوس آلمان

          دفتر فنی مهندسی کالانیز با افزودن این محصولِ تخصصی و بسیار با کیفیت، مفتخر است که سبد محصولات خود را در زمینۀ ابزارآلات که پیش از این با برند های جهانی رمس (REMS) آلمان و روتنبرگر (Rothenberger) آلمان پاسخگوی نیاز مشتریان خود بوده است؛ بهبود ببخشد.

نمایندگی فروش ابزار دقیق هلیوس آلمان

          شرکت هلیوس-پریزر (Helios-Preisser) بیش از 3,490 محصول متنوع تولید می کند. این محصولات شامل انواع کولیس، ترازو های دقیق دیجیتال، فشار سنج، میکرومتر، ابزار مترولوژی، انواع گیج، ابزار اندازه گیری طول به صورت دیجیتالی و ... می باشد.

          کاتالوگ محصولات شرکت هلیوس-پریزر (Helios-Preisser) از طریق لینک زیر قابل دریافت می باشد.

دانلود کاتالوگ محصولات شرکت هلیوس آلمان


"جهت آشنایی با محصولات و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید..."


تماس با کالانیز

کانال تلگرام کالانیز

اینستاگرام کالانیز

واتس اپ کالانیز


  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه