گروه صنعتی ایزی پایپ

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

گروه صنعتی ایزی پایپ

تولید کنندۀ اتصالات برنجی، شیرآلات بهداشتی و لوله های پنج لایه          سر آغاز فعالیت مدیران گروه صنعتی ایزی پایپ به سال ۱۳۷۰ باز میگردد و بدون شک مدیران این مجموعه را می توان جزو بنیانگذاران و بانیان ورود تکنولوژی ساخت لوله های پنج لایه در ایران تلقی نمود؛ که نقش موثر و سازنده ای در بومی سازی این صنعت داشته اند.

گروه صنعتی ایزی پایپ


          گروه صنعتی ایزی پایپ تولید کنندۀ لوله های پنج لایۀ از نوع PEX-AL-PEX، PERT-AL-PERT، PEX-AL-PERT، PE-AL-PE، PEX-AL-PE،  PERT-AL-PEو لولۀ تک لایۀ PEX-b است.

همچنین تولید کنندۀ اتصالات برنجی شامل بوشن مساوی، بوشن روپیچ، بوشن توپیچ، زانو مساوی 90 درجه، زانو چپقی، زانو روپیچ، سه راهی مساوی و سه راهی تبدیل از نوع پرسی از سایز 16 تا 63، کوپلی از سایز 16 تا 32، رزوه ای از سایز ½ تا ¼-1، کلمپی از سایز 40 تا 63 می باشد.

          شیر های برنجیِ لوله های پنج لایه شامل شیر های کلکتوری کوپلی و شیر های زانویی کوپلی از سایز 16 تا 32 از دیگر محصولات این شرکت می باشند.

          دیگر محصول تولید شدۀ این شرکت کلکتور های برنجی و متعلقات آن شامل انواع بست و جعبه کلکتور است.

          در کنار محصولات خود این شرکت تولید کنندۀ تمامی ملزومات و لوازج جانبی لوله کشی پنج لایه شامل انواع صفحات نصب، درپوش های تست پایه بلند پلاستیکی، درپوش های پلاستیکی رزوه دار و بست لوله نیز می باشد.

          محصول جدید گروه صنعتی ایزی پایپ که چند وقتی است وارد بازار شده است؛ شیرآلات بهداشتی اهرمی در طرح ها و مدل های گوناگون است.  

 
          به جرأت می توان سبد محصولات پنج لایۀ گروه صنعتی ایزی پایپ را یکی از کامل ترین شرکت های ایران دانست. تعداد بسیار اندکی از تولید کنندگان داخلی، اتصالات و لوله های پنج لایه را از سایز 16 تا سایز 63 تولید می کنند و ایزی پایپ یکی از کامل ترین آنهاست.

        یکی از ویژگی های بخصوص گروه صنعتی ایزی پایپ تولید لوله های پنج لایه به صورت تلفیقی از پلیمر های گوناگون مثل PEX-AL-PERT و یا PEX-AL-PE می باشد. همینطور این شرکت امکان تولید لوله های پنج لایه در رنگ های مختلف را داراست.

        سیستم تولید اتصالات برنجی ایزی پایپ با بهره گیری از ماشین آلات مدرن CNC بوده که دقت بسیار بالایی دارد. کنترل کیفی کامل ایزی پایپ، با بررسی دقیق اتصالات تولید شده؛ امکان خروج هیچ گونه اتصال معیوبی را نمی دهد.

        دفتر فنی مهندسی کالانیز که به تازگی نمایندگی رسمی این شرکت را عهده دار است؛ از این پس امکان توزیع انبوه این اقلام از را فراهم نموده است.

"کاتالوگ اتصالات و لوله های پنج لایه گروه صنعتی ایزی پایپ را از طریق لینک زیر دریافت نمائید..."


دانلود کاتالوگ گروه صنعتی ایزی پایپ"لیست قیمت اتصالات و لوله های پنج لایه گروه صنعتی ایزی پایپ را از طریق صفحۀ دانلود لیست قیمت دریافت نمائید...""لطفاً جهت اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید..."

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه