اتصالات لوله های پنج لایه

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

اتصالات لوله های پنج لایه
          در خصوص اتصالات لوله های پنج لایه ذکر این نکته ضروریست که شرکت بهتراشان سپاهان در حال حاضر بهترین کیفیت اتصالات برنجی لوله های پنج لایه را ارائه می دهد. اتصالات این شرکت با کیفیتی در حد کیفیت اروپایی عرضه می گردند. نکته قابل توجه و غرور انگیز این است که این شرکت ماشین آلات مورد نیاز جهت تولید این اتصالات را نیز خود تولید می نماید. ماشین آلات این شرکت از نوع ترانسفر بوده و بیش از 50 ماشین در خط تولید شرکت مشغول به کار می باشند.
 
          خط آبکاری اتصالات نیز مکانیزه و ساخت خود شرکت می باشد. اتصالات این شرکت در سه نوع پرسی شعاعی، کوپلی (کمپرسی) و رزوه ای تولید شده اند ولی تنوع اتصالات رزوه ای آن نسبت به دو نوع دیگر کمتر است.

          اورینگ های مورد استفاده در اتصالات این شرکت وارداتی و بر اساس استاندارد های اروپایی می باشند. در صحبتی که با جناب آقای دکتر احمدی مدیریت محترم عامل شرکت داشتم، ایشان فرمودند که از سال 87 تا کنون حتی یک اتصال که از نظر فنی مرجوع شده باشد، نداشته اند و قطعا این نیز افتخاری برای صنعت لوله و اتصالات پنج لایه کشور به شمار می آید.
          بر اساس گواهینامه شماره 1620-1 مورخ 93/6/12 مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن، اتصالات این شرکت قابل استفاده با تمامی لوله هایی است که توسط مرکز مذکور تاییدیه دریافت نموده اند.
          بی تی اس لوله های پنج لایه از جنس PEX و PERT نیز در سبد محصول خود دارد. 

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

    ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!