شیر کلکتوری کوپلی 1×25 جدید

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

شیر کلکتوری کوپلی 1×25 جدید

          گروه صنایع بی تی اس (بهتراشان سپاهان) همواره در تلاش بوده است تا سبد محصولات خود را تکمیل نماید. توانایی تولید بالای این شرکت در حجم وسیع میلیونی، باعث شده است که مجریان تاسیسات و افراد لوله کش دغدغه ای برای طراحی سیستم های لوله کشی خود و اجرای آن نداشته باشند. زیرا که بی تی اس با تولید بیش از 500 نوع اتصالات برنجی در سایزهای گوناگون، توانسته است توقع مشتریان خود را برآورده نماید.

          در حال حاضر تمرکز مهندسین فعال در دپارتمان طراحی و مهندسی علاوه بر تولید اتصالات برنجی لوله های پنج لایه، بر تولید شیرآلات پر مصرف و مورد نیاز مشتریان خود نیز می باشد. یکی از این محصولات جدید تولید این شرکت، شیر کلکتوری کوپلی در سایز 1×25 می باشد؛ که با توجه به نیاز بازار و افزایش تقاضای این محصول، این شیر به سبد محصولات بی تی اس اضافه گردید.  پیش از این نیز شیرهای کلکتوری کوپلی در سایزهای 1/2×16، 1/2×20، 3/4×25 و 3/4×20 مورد تولید قرار گرفته بودند.

          گروه صنایع بی تی اس همواره در تلاش است تا با ایجاد یک حلقه ارتباطی مستقیم بین خود و مجریان تاسیسات در یک فضای صمیمانه، ضمن بررسی مشکلات، انتقادات و همچنین حل این موارد، نظرات و پیشنهادات را دریافت کرده و پس بررسی آن، در صورت امکان، اقدام به تولید محصولات جدید نماید.

          شما مراجعه کنندگان گرامی این سایت نیز می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به دفتر فنی مهندسی کالانیز، نماینده رسمی گروه صنایع بی تی اس (بهتراشان سپاهان) ارسال نمائید.

 

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

    ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!