اخذ نمایندگی شرکت oventrop (اوون تروپ) آلمان

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

اخذ نمایندگی شرکت oventrop (اوون تروپ) آلمان

          دفتر فنی مهندسی کالانیز همکاری خود را با شرکت oventrop (اوون تروپ) آلمان آغاز نموده است. این شرکت تولید کننده شیرهای کنترلی ترموستاتیک، شیرآلات هوشمند کنترل، ترموستات های اتاقی، تجهیزات گرمایشی خورشیدی، اتصالات و لوله های پلیمری تک لایه و پنج لایه، کلکتور های برنجی و استیل، کلکتورهای استیل با تجهیزات هوشمند گرمایش از کف و اکچوئیتور می باشد.

      این همکاری با توجه به نیاز کشور، عدم تولید محصولات و تجهیزات گرمایش از کف هوشمند در ایران و سیاست های کلی دفتر فنی مهندسی کالانیز، مبنی بر حمایت از تولید کنندگان با کیفیت داخلی، تنها در زمینه واردات این بخش از محصولات شرکت oventrop (اوون تروپ) صورت گرفته است. اخذ این نمایندگی با مشارکت شرکت مبنا که وارد کننده شیر های هوشمند کنترلی oventrop (اوون تروپ) در ایران می باشد و در جهت اهداف آن مجموعه یعنی بهینه سازی مصرف انرژی در ایران انجام پذیرفته است.

          کلکتور های استیل مخصوص سیستم گرمایش از کف هوشمند، اکچوئیتور، ترموستات اتاقی دو کاناله بصورت سیم دار، بدون سیم، و دارای نمایشگر، جعبه کلکتور، مهره تبدیل یورو مخصوص لوله های تک لایه و پنج لایه از جمله محصولاتی است که در سبد محصولات مجموعه کالانیز قرار گرفته است. شایان ذکر است که کلکتور های فوق شامل مجموعه کلکتور استیل از 3 الی 10 خروجی به همراه دبی سنج، درپوش کلکتور، شیر هواگیری، شیر برگشت و تمامی ملزومات نصب این کلکتورها از جمله بست و پایه بوده و به صورت پک کامل در اختیار مجریان گرامی قرار می گیرد. این محصولات طبق توافق با شرکت oventrop (اوون تروپ) آلمان دارای یکسال گارانتی می باشد.

اوون تروپ oventrop گرمایش از کف اکچوئیتور شیر برقی کلکتور گرمایش از کفی ترموستات

اوون تروپ oventrop گرمایش از کف اکچوئیتور شیر برقی کلکتور گرمایش از کفی ترموستات

 

          مجریان محترم تاسیسات، همکاران گرامی و سازندگان عزیز می توانند جهت دریافت اطلاعات در ارتباط با نحوه فروش محصولات فوق با دفتر فنی مهندسی کالانیز تماس حاصل فرمایند.

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."


 

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

    ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!