پکیج شوفاژ دیواری و زمینی چگالشی فریسکه (Frisquet) فرانسه

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

پکیج شوفاژ دیواری و زمینی چگالشی فریسکه (Frisquet) فرانسه

پکیج شوفاژ دیواری و زمینی چگالشی فریسکه (Frisquet) فرانسه

          فریسکه (Frisquet) یک شرکت، با سرمایه 100% فرانسوی در زمینه طراحی، تولید و فروش پکیج های گرمایشی گازی با کیفیت بسیار بالا می باشد؛ که در شهرMeaux (در نزدیکی شهر پاریس) واقع شده و از سال 1936 به فعالیت می پردازد. راحتی و آرامش، نیرومندی و طول عمر، صرفه جویی در مصرف انرژی و قیمت مناسب از شاخص های متعدد محصولات فریسکه (Frisquet) فرانسه می باشد.

          پکیج های گرمایشی گازی حرارتی فریسکه (Frisquet) به واسطه راه حل های منحصر به فرد و تکنیک های خاص تولید، عملکرد مناسب و دوام بسیار بالایی دارند. پکیج هایی با تولید میزان ثابتی از Co و Co2 با قابلیت کنترل دیجیتال چند منطقه ای نتیجه تحقیقات و نوآوری های مهندسان طراحی و تولید این شرکت است. رفتن به فرای نیازهای تنظیمی و محیط زیستی مطابق با راحتی مطلق پیشنهادی مصرف کنندگان از دیگر مزیت های این برند می باشد.

          فریسکه (Frisquet) با تمرکز بر روی ایمنی و راحتی مصرف کنندگان در سطح بسیار بالا، و همچنین استفاده از تکنیک های تولید بسیار پیچیده و مدرن، توانسته است استاندارد های بالا و جدیدی را برای انواع پکیج های گرمایشی ایجاد کند و به کمک آزمایشگاه بسیار پیشرفته خود، که توانسته است بعنوان آزمایشگاه همکار در ارائه گواهینامه ISO 45001 و CE فعالیت نماید؛ استاندارد های خود را تبدیل به استاندارد های جهانی و اجباری نماید و همچنین فریسکه (Frisquet) در توسعه استاندارد های اروپایی با وزارت صنعت فرانسه، اداره گاز فرانسه و موسسه AFNOR همکاری دارد.

 پکیج رادیاتور شوفاژ دیواری چگالشی مبدل مسی دودکش دو جداره تیتانیوم فیسکه frisquet calaniz کالانیز

          در ایران نیز شرکت برنا فناوران سبز که در زمینه سیستم های گرمایشی و سرمایشی فعالیت دارند؛ دفتر فروش و خدمات پس از فروش این شرکت می باشد. این دفتر در کنار فعالیت های خود به ارئه حمایت های نرم افزاری و سخت افزاری در جهت یافتن و به کار گیری سیستم گرمایشی و سرمایشی با کارایی بالا و آلایندگی کمتر می پردازد. همچنین دفتر فنی مهندسی کالانیز که همواره در تلاش است محصولاتی با کیفیت و همگام با تکنولوژی روز دنیا به مشتریان خود ارائه دهد؛ بعنوان نمایندگی فروش این شرکت در شهر تهران و منطقه غرب به فعالیت می پردازد.

          شهرت فریسکه (Frisquet) در جهان بواسطه تکنولوژی منحصر به فرد و متفاوت محصولاتش می باشد. مشعل های بی نظیر تخت (Flat)، مبدل و دودکش کوئلی مسی بی نظیر این شرکت، مهم ترین ویژگی این دستگاه است. فن در دستگاه های فریسکه (Frisquet) در زیر مشعل قرار گرفته و به واسطه نحوه طراحی این مشعل که به صورت تخت (Flat) می باشد؛ حرارت را به سمت مبدل به حرکت در می آورد و موجب می گردد تا هوا و گاز به بهترین شکل با هم مخلوط شده و بیشترین میزان بازده حرارتی ایجاد شود. نرخ تولید مونوکسید کربن در این نوع مشعل 0.0032 می باشد؛ که در مقایسه با میزان استاندارد، 30 مرتبه کمتر است.

کالانیز فریسکه پکیج شوفاژ دیواری چگالشی مبدل مسی مشعل گاز دودکش دو جداره calaniz frisquet فرانسه

          مبدل کوئلی این دستگاه از جنس مس بوده و می تواند مقدار 25 لیتر آب را در خود جای دهد. همچنین دودکش مسی همراه با ذرات تیتانیوم این دستگاه نیز، از میان کوئل مبدل عبور کرده و به کمک خواص فیزیکی تیتانیوم، می تواند دمای خود را در مدت زمان طولانی حفظ کند؛ و موجب گردد که حتی در صورت قطع گاز دستگاه، به واسطه حفظ دما در تیتانیوم موجود در دودکش، مبدل مسی گرم باقی بماند و مصرف کننده بتواند در حدود 90 دقیقه همچنان از آب گرم با دمای مطلوب استفاده نماید.

پکیج شوفاژ دیواری چگالشی فریسکه فرانسه مبدل حرارتی گرماش رادیاتور انتخاب پکیج کالانیز frisquet france

مشخصات پکیج شوفاژ دیواری چگالشی هیدروموتریکس اولوشن (HYDROMOTRIX Evolution)

- دیگ گرمایش از جنس مس فریسکه Frisquet

- بازدهی 95%

- آبگرم با کیفیت سه ستاره با تاییدیه EN 13 2013

- کنترل دیجیتال ECO Radio system VISIO همراه با ماهواره ارتباطات رادیویی

- نرخ پایین انتشار اکسیدهای نیتروژن:

مدل دودکش معمولی: 58/76 میلی گرم در کیلو وات ساعت

مدل دودکش دو جداره: 45/94 میلی گرم در کیلو وات ساعت

- قابلیت برقراری مدار گرمایشی اضافی

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

    ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!