شیر لباسشویی، محصول جدید گروه صنایع بی تی اس

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

شیر لباسشویی، محصول جدید گروه صنایع بی تی اس

           گروه صنایع بی تی اس (بهتراشان سپاهان) که همواره در تلاش جهت تکمیل سبد محصولات خود بوده است؛ این بار شیر لباسشویی سایز ½ را به محصولات خود افزود. این محصول جدید در حال حاضر در انبار دفتر فنی مهندسی کالانیز موجود می باشد.

معرفی گروه صنایع بی تی اس (بهتراشان سپاهان):

          گروه صنایع بی تی اس (بهتراشان سپاهان) یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه های تولید کننده اتصالات و شیرآلات برنجی و لوله های پنج لایه در سطح کشور و منطقه می باشد. شکل گیری اولیه این گروه با طراحی ماشین آلات پیچیده ای همانند ماشین های ترانسفر مورد نیاز صنعت شیرآلات و اتصالات برنجی از سال 1367 آغاز گردید.

          هم اکنون مجموعه بی تی اس (بهتراشان سپاهان) در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان در مساحتی بالغ بر 8000 متر مربع و با 500 نفر نیروی انسانی در حال فعالیت است. این گروه با دسترسی به فناوری تمامی ایرانی طراحی و ساخت ماشین های ترانسفر و انواع قالب های های فورج؛ به تولید انبوه انواع اتصالات برنجی پرسی، کوپلی، رزوه ای، شیرآلات برنجی، انواع کلکتورهای فورجی گرمایش از کف و توزیع آب و همچنین تولید لوله های چند لایه اشتغال دارد. محصولات برنجی بی تی اس قابلیت بکار گیری با تمامی لوله های پنج لایه استاندارد را دارا بوده و به همین دلیل مجموعه متنوعی از مشتریان نظیر انبوه سازان مسکن، مهندسین طراح، تولید کنندگان لوله های پنج لایه و ... به جمع مشتریان گروه صنایع بی تی اس (بهتراشان سپاهان) پیوسته اند. برخورداری از سیستم های سخت گیرانه کنترل کیفی در مورد محصولات بی تی اس و تامین و تدارک سریع خواسته های مشتریان نیز موجب گردیده است تا محصولات بی تی اس به صورت روز افزونی در پروژه های ساختمانی بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار گیرد.

"ما اطمینان داریم سالهاست در محیط گرم خانه و یا فضای صمیمی کار، همراه شما بودیه ایم."

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

    ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!