بست ریلی 30 سانتیمتری خاردار - مخصوص گرمایش از کف

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

بست ریلی 30 سانتیمتری خاردار - مخصوص گرمایش از کف

         یکی از محصولات جانبی در زمینه لوله کشی آب، بست های ریلی 30 سانتیمتری خاردار جهت استفاده در سیستم لوله کشی گرمایش از کف، به محصولات دفتر فنی مهندسی کالانیز افزوده شده است.

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."          در اجرای سیستم لوله کشی گرمایش از کف، رعایت فاصله میان لوله های اجرا شده، که ممکن است در قسمت های مختلف مدار، با یکدیگر نیز متفاوت باشند؛ بسیار حائز اهمیت است. رعایت فاصلۀ دقیق میان لوله ها و اجرای نقشه با کمترین میزان خطا، همواره چالشِ پیش روی مجریان بوده است. برای رفع این مشکل، راه حل های متعددی وجود دارد؛ که استفاده از مش های فلزی، استفاده از بست های ریلی دو متری و یا استفاده از یونولیت های گرمایش از کفیِ شانه تخم مرغی از این دست می باشند. اما یکی دیگر از راه حل های رایج، استفاده از بست های ریلیِ خاردارِ 30 سانتیمتری است. به این صورت است که مجریان پس از اجرای عایق در کف و قرار دادن ورقِ متالایز روی آن، بست های ریلیِ خاردار را روی عایق محکم کرده و با اتصال چند عدد از این بست ها به یکدیگر، مسیری مشخص برای عبور لوله های آب با فاصله ای استاندارد، طبق نقشۀ از قبل طراحی شده؛ ایجاد می کنند. این بست ها به مجریان کمک می کند تا بتوانند به سادگی لوله های آب را طبق نقشه روی سطح اجرا نمایند.

 #بست_ریلی #بست_ریلی_خاردار #بست_خاردار #بست_گرمایش_از_کف #گرمایش_از_کف #کالانیز #اوون_تروپ #oventrop #calaniz

          بست ریلی خاردار به شکل یک ریلِ پلاستیکی است که به تعداد 7 عدد بست خاردارِ لولۀ پنج لایه یا تک لایۀ سایز 16 متصل شده است. در دو قسمت ابتدایی و انتهایی این بست های ریلی، به کمک زایده ای به شکل نر و مادگی، امکان اتصال ریل ها به یکدیگر میسر شده است و مجریان می توانند به کمک این خاصیت به طول این بست ها به مقدار دلخواه بیافزایند. فاصلۀ بست های خاردارِ سایز 16 به گونه ای تنظیم شده است که در صورت افزایش طول ریل، فاصله میان لوله ها از حالت استاندارد خارج نشود.

 #بست_ریلی #بست_ریلی_خاردار #بست_خاردار #بست_گرمایش_از_کف #گرمایش_از_کف #کالانیز #اوون_تروپ #oventrop #calaniz

          شایان ذکر است که پلاستیک استفاده شده از مواد درجه یک بوده و استحکام لازم برای ثابت نگه داشتن لوله ها را داراست و همچنین لبه های برّندۀ بست های خاردارِ متصل به ریل، از کیفیت لازم برای مستحکم شدن در داخل یونولیت را برخوردار است.

        یکی از محصولات جانبی در زمینه لوله کشی آب، بست های ریلی 30 سانتیمتری خاردار جهت استفاده در سیستم لوله کشی گرمایش از کف، به محصولات دفتر فنی مهندسی کالانیز افزوده شده است. 

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

    ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!