رادیاتور پانلی فولادی لورچ – با 12 سال گارانتی

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

رادیاتور پانلی فولادی لورچ – با 12 سال گارانتی

 

رادیاتور های پانلی (پنلی) لورچ با 12 سال گارانتی، محصولی جدید در سبد محصولات دفتر فنی مهندسی کالانیز

 

لورچ
 

تداوم کیفیت
مناسب هر سلیقه و بودجه


 

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."


 

          در میان سیستم های متنوعِ گرمایشی در ساختمان، رادیاتور ها بعنوان متداول ترین سیستم در کشور مورد استفاده قرار می گیرند. رادیاتور های چدنی (که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند)، رادیاتور های پره ای فولادی و آلومینیومی از این قبیل می باشند که سال ها میهمان واحد های ساختمانی در ایران بوده اند. در میان رادیاتور های موجود در بازار ایران، نوعی دیگر از رادیاتور های فولادی که به رادیاتور پانلی یا پنلی معروف هستند؛  مدت زمانی است که مورد توجه سازندگان و مصرف کنندگان قرار گرفته است. این محصول در ابتدا توسط برخی از وارد کنندگان، از کشور های آلمان، ترکیه و چین وارد کشور شد و پس از استقبال گستردۀ مصرف کنندگان، تولید کنندگانِ داخلی نیز به تولید این محصول در داخل کشور روی آوردند.

 

 

 

 

          در میان انبوهی از محصولات وارداتی بی کیفیت و محصولات تولیدی برخی از کارخانه های ایرانی، تعداد محدود و انگشت شماری از تولید کنندگان در ایران، توانسته اند رادیاتوری با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های معتبر اروپایی تولید نمایند. در میان آنها، شرکت تولیدی صنعتی لورچ در شهر اصفهان، توانسته است با بهره گیری از مدرن ترین و با کیفیت ترین خطوطِ تولیدِ رادیاتورِ فولادی، رادیاتور هایی با بازده حرارتی و دوام بسیار بالا، تولید کرده و علاوه بر ارائۀ محصولی با کیفیت، رادیاتوری با قیمت کاملاً اقتصادی روانۀ بازار نماید.

 

 

          از ویژگی های رادیاتور های پانلی لورچ می توان به پایین بودن حجم آبگیری در آن اشاره نمود؛ که موجب بالا رفتن سرعت انتقال دما در رادیاتور می شود. وجود دو کانوکتور برای انتقالِ بیشتر دما و استفاده از ورقِ فولاد با ضخامت 2/1 میلیمتر مطابق با استاندارد EN10130، از دیگر ویژگی های این رادیاتور ها می باشد.

 

 

          تمامی رادیاتور های شرکت لورچ دارای 12 سال گارانتی بوده و در هنگام تولید، جهت حصول اطمینان از کیفیت، تحت فشار 13 بار، مورد تست قرار می گیرند.

 

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."


 

 

 

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه