شیرآلات تکسا - شیر رادیاتور

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

شیرآلات تکسا - شیر رادیاتور

          دفتر فنی مهندسی کالانیز مفتخر است که در جهت تکمیل سبد محصولات خود در زمینۀ سیستم های گرمایشی، محصولات شرکت صنایع شیر سازی تکسا را نیز به مشتریان خود ارائه می نماید. تکسا به عنوان تولید کنندۀ با کیفیتِ شیر های رادیاتوری، شیر های ربع گردِ توپی به صورت روپیچ توپیچ مناسب برای پکیج شوفاژ دیواری، شیر های صافی دار و صافی های برنجی در کنار دیگر محصولات مرتبط با سیستم های گرمایشیِ ارائه شده در مجموعۀ کالانیز، نظیر محصولات گروه صنعتی بوتان، شرکت تولیدی لورچ، شرکت آریستون ایتالیا و شرکت فریسکه فرانسه در اختیار مشتریان قرار داده گرفته است.

          از ویژگی های شیر رادیاتوری تکسا می توان به کیفیت بالای آب بندی آن، که به کمک یک عدد اورینگ از جنس EPDM Peroxide صورت می پذیرد؛ اشاره نمود. همچنین درپوش قرار گرفته روی شیر رادیاتور به دوام و طول عمر شیر ها کمک کرده و این امکان را میسر می سازد تا در صورت نیاز به رنگ آمیزی، گچ کاری و یا هر عمل دیگری که موجب آسیب دیدن و یا بر هم زدن شکل ظاهری شود؛ جلوگیری گردد.

آشنای با شرکت صنایع شیرسازی تکسا:

          رشد و توسعه گروه صنعتی تکسا با بیش از سی سال پیشینه موفق، توام با کسب رضایت مشتریان، ما را بر آن داشت تا در ارائۀ خدمات، بیشترین دقت و کارایی را مدنظر داشته باشیم. رفاه و آرامش بیشتر برای مصرف کنندگان و افزایش سطح رضایت مشتریان از مهمترین اهداف این مجموعه بوده و دسترسی به آن بدون ارتقا و استمرار کیفیت امکان پذیر نخواهد بود. فرآیند این پیشرفت و تداوم آن، سبب گشته است که در تکامل و بهینه سازی تولید هیچ گزینه ای از نظر دور نماند.

          هم اکنون مفتخریم به آگاهی برسانیم صنایع شیرسازی تکسا با بهره گیری از دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا و بکارگیری متخصصین ماهر و پرسنل مجرب، به ویژه در قسمت کنترل کیفیت محصولات و تجربه غنی چندین ساله خود توانسته است محصولاتی با کیفیت و ایمنی کامل و همچنین کارایی فوق العاده را روانه بازار نماید؛ به طوری که اکثر تولیدات این کارخانه به دلیل کیفیت کم نظیر خود، رقیب سرسخت محصولات مشابه خارجی می باشند.

          کارخانه گروه صنعتی تکسا با توان تولیدی قوی قطعات، همراه با حفظ کیفیت و تسریع در عرضه کالا به دلیل نزدیک بودن به بازار مصرفی تهران، از موقعیت ویژه ای برخوردار است.

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه