بست ریلیِ گرمایش از کفِ چسب دار

نوشته شده توسط:رضا مرادی | ۰ دیدگاه

بست ریلیِ گرمایش از کفِ چسب دار

           یکی از محصولاتِ جانبی در زمینه لوله کشی آب، بست های ریلی 40 سانتیمتری به صورت چسب دار جهت استفاده در سیستم لوله کشی گرمایش از کف، به محصولات دفتر فنی مهندسی کالانیز افزوده شده است.

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."

ارتباط با ما جهت سفارش بست ریلی پشت چسبی گرمایش از کف
ارسال سفارش بست ریلی 40 سانتیمتری پشت چسب دار گرمایش از کفی
کانال تلگرام دفتر فنی مهندسی کالانیز


          در اجرای سیستم لوله کشی گرمایش از کف، رعایت فاصله میان لوله های اجرا شده، که ممکن است در قسمت های مختلف مدار، با یکدیگر نیز متفاوت باشند؛ بسیار حائز اهمیت است. رعایت فاصلۀ دقیق میان لوله ها و اجرای نقشه با کمترین میزان خطا، همواره چالشِ پیش روی مجریان بوده است. برای رفع این مشکل، راه حل های متعددی وجود دارد؛ که استفاده از مش های فلزی، استفاده از بست های ریلی دو متری، بست های ریلی خاردار 30 سانتیمتری (جهت آشنایی با این محصول به اینجا رجوع شود) و یا استفاده از یونولیت های گرمایش از کفیِ شانه تخم مرغی از این دست می باشند. اما یکی دیگر از راه حل های رایج، استفاده از بست های ریلیِ 40 سانتیمتری که به صورت چسب دار هستند؛ می باشد. به این صورت است که مجریان پس از اجرای عایق در کف، بست های ریلی را روی عایق به کمک چسب تعبیه شده پشت ریل ها، محکم کرده و با اتصال چند عدد از این بست ها به یکدیگر، مسیری مشخص برای عبور لوله های آب با فاصله ای استاندارد، ایجاد می کنند. این بست ها به مجریان کمک می کند تا بتوانند به سادگی لوله های آب را طبق نقشه روی سطح اجرا نمایند.

بست ریلی 40 سانتیمتری پشت چسب دار گرمایش از کف


          بست ریلی به شکل یک ریلِ پلاستیکی است که در لبه های آن برجستگی هایی ایجاد شده که به مجریان کمک می کند تا لوله های پنج لایه یا تک لایۀ گرمایش از کفی را به راحتی از میان آن عبور داده و در فواصل منظم،. لوله ها را کنار یکدیگر محکم کند. یک نوار چسب دو طرفۀ یک سانتیمتری به صورت کامل پشت این بست را پوشش می دهد، علاوه بر چسب در حد فاصل مشخص، تعدادی جای پیچ برای مواقعی که نیاز به بستن پیچ هست قرار داده شده است. همچنین دو قسمت ابتدایی و انتهایی این بست های ریلی، به کمک زایده ای به شکل نر و مادگی، امکان اتصال ریل ها به یکدیگر میسر شده است تا مجریان بتوانند به کمک این خاصیت به طول این بست ها به مقدار دلخواه بیافزایند. فاصلۀ بیت برجستگی ها به گونه ای تنظیم شده است که در صورت افزایش طول ریل، فاصله میان لوله ها از حالت استاندارد خارج نشود.

بست ریلی پشت چسب دار گرمایش از کف 40 سانتی متری

"لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید."

ارتباط با ما جهت سفارش بست ریلی پشت چسبی گرمایش از کف
ارسال سفارش بست ریلی 40 سانتیمتری پشت چسب دار گرمایش از کفی
کانال تلگرام دفتر فنی مهندسی کالانیز
  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه